Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Warszaty wizażu 2018

Kursy wizażu, analiza kolorystyczna, makijaż permanentny

Kobieta chce być podziwiana. To żadna nowość. By się jednak mogło tak stać, musi wiele czasu poświęcić swojej urodzie. Nie każda Pani może się pochwalić perfekcyjnymi rysami czy świetnym ciałem. Nie każda także od razu chciałaby robić sobie z tego powodu skomplikowane operacje plastyczne. Są prostsze i, co tu dużo mówić, przyjemniejsze sposoby na piękny wygląd. Jakie? Tego dowiesz się na kursach wizażu, analizy kolorystycznej czy makijażu permanentnego.

Kurs wizażu jest fachowym szkoleniem zawierającym najbardziej ogólne i wszechstronne informacje i umiejętności. Istnieje jednak mnóstwo szkoleń i warsztatów specjalistycznych, które ukierunkowane są stricte na daną umiejętność.

  • stylizacja ubioru – na warsztatach tych kursanci dowiadują się jak dobrać strój do okazji, by nie popełnić gafy czy faux pas. Ponadto na warsztatach można dowiedzieć się, jak powinny ubierać się osoby starsze a także jakie tkaniny wybierać, by zatuszować niedoskonałości a uwypuklić atuty sylwetki.
  • show i TV make-up to cykle ciekawych szkoleń dotyczących zagadnienia makijażu wykonywanego na scenę, wszelkiego rodzaju pokazy oraz make upu telewizyjnego.
  • autoprezenacja i wizaż osób publicznych o z kolei szkolenia, podejmujące problem wizerunku i jego oddziaływania psychologicznego.

Kursy makijażu permanentnego są natomiast szkoleniami obejmującymi zagadnienia wykonywania make-upu trwałego, na stałe. Uczestnicy uczą się wykonywać makijaż permanentny brwi, ust oraz oczu. Poznają szereg zagadnień, bez których przeprowadzenie zabiegu nie byłoby możliwe. Musimy zdawać sobie bowiem sprawę  z tego, że nie każdy klient może pozwolić sobie na wykonanie makijażu permanentnego.

Zanim specjalista wyda decyzję, przeprowadza badanie struktury skóry oraz analizą kolorystyczną. Określa ponadto przeciwwskazania do zabiegu.