Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Metody przedłużania rzęs 2018

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Która kobieta nie marzy o tym, by mieć fantazyjne, długie rzęsy. Niestety matka natura nie każdą wyposażyła w gęstą oprawę oczu. Nie ma się co łudzić: większość pań ma rzadkie,  krótkie naturalne rzęsy. Dlatego decydujemy się na ich przedłużanie i zagęszczanie.

Domowe sposoby są może i tanie ale niestety ich efekt nie jest najlepszy. Kupując gotowe zestawy w sklepie, najczęściej tanie i nietrwałe, musimy mieć świadomość, że i wykonanie może nas rozczarować. By uniknąć niemiłych niespodzianek, najlepiej udać się do profesjonalnego gabinetu, w którym naszymi oczami zajmą się fachowcy.

Chcesz być jednym z nich? Pragniesz nauczyć się, jak skutecznie, trwale i ładnie przedłużyć czy pogrubić rzęsy? Teraz to nic trudnego. Wystarczy, że zapiszesz się na jeden z kursów profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs. Jeśli aktualnie nie masz pracy i jesteś zarejestrowana jako bezrobotna, możesz liczyć na dopłaty czy sfinansowanie szkolenia z Urzędu Pracy. Może warto się nad tym zastanowić?

Szkolenie przedłużania i zagęszczania rzęs trwa najczęściej kilka do kilkunastu tygodni i składa się w kilku modułów. Podczas części teoretycznej kursanci nabywają wiedzę z zakresu budowy rzęs i technik ich wydłużania. Etap praktyczny to wielogodzinny trening pod okiem fachowca.

Czego dowiesz się na kursie?

Przede wszystkim poznasz metody przedłużania i zagęszczania rzęs

  • najpopularniejszą jest metoda Blink&Go z wykorzystaniem czarnych bądź kolorowych rzęs,
  • nieco rzadziej stosuje się metodę kępkową, polegającą na doklejaniu kępek włókien do miejsc pomiędzy rzęsami bądź bezpośrednio do skóry,
  • stosunkowo często wykorzystuje się metodę jeden na jeden. Każda naturalna rzęsa zyskuje syntetyczny odpowiednik.

Na każdą z tych technik wykładowca poświęci wiele godzin, byś mogła ją przećwiczyć i stać się mistrzem w swoim fachu.

Z rzęsami jest podobnie jak z profesjonalną pielęgnacją paznokci. Trzeba im poświęcić dużo czasu i serca, by efekt był naprawdę piorunujący.