Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Skuteczne sposoby na celulit 2018

Dermomasaż na cellulit i wyszczuplanie

Cellulit to prawdziwa zmora wielu kobiet i mężczyzn. Ci ostatni rzadko się jednak nią przejmują. Panie natomiast bardzo dbają o to, by zbędny tłuszczyk nie pojawił się na ich ciele a jeśli już to zrobił, by jak najszybciej go wytępić. Niektóre radzą sobie domowymi sposobami, inne sięgają po pomoc specjalisty. Coraz popularniejszy na cellulit i wyszczuplanie staje się dermomasaż.

Na czym polega dermomasaż?

Dermomasaż jest oddziaływaniem na skórę za pomocą podciśnienia i stymulacji mechanicznej. Jego dobroczynne działanie sprawia, że codziennie w gabinetach kosmetycznych wykonuje się kilka bądź kilkanaście zabiegów. Jeśli więc tylko czujesz, że to wymarzone zajęcie dla Ciebie, koniecznie zapisz się na kurs masażu leczniczego.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Podczas wielogodzinnego szkolenia poznasz tajniki odpowiedniego masowania, dowiesz się jakie są przeciwwskazania do dermomasażu oraz jak często można go stosować.

Kto nie może poddać się masażowi leczniczemu?

To bardzo ważna kwestia, na którą należy zwrócić szczególną uwagę. Masaż leczniczy będzie skuteczny, efektywny i bezpieczny, jeśli zastosujemy się do określonych zasad. Musimy pamiętać, że są grupy ludzi, dla których masaż leczniczy może przynieść więcej szkody niż pożytku. Nie powinny się na niego decydować:

  • kobiety spodziewające się dziecka. Tu jest jednak jeden wyjątek: mogą one poddać się programowi usprawniania krążenia,
  • osoby cierpiące na schorzenia nowotworowe bądź choroby zakaźne,
  • osoby z zapaleniem żył,
  • cierpiący na bielactwo.

Cena dermomasażu zależy od gabinetu, w którym go wykonujemy. Najczęściej, by uzyskać efekt w pełni zadowalający potrzebujemy około 8 zabiegów. Ich koszt waha się w granicach 500-1000 złotych.Cena kursu masażu leczniczego to kwota porównywalna. Jego ukończenie daje nam uprawnienia do pracy w salonie urody bądź rozpoczęcia własnego biznesu. Do tego możemy zrobić jeszcze inne kursy, np. kurs depilacji laserowej czy stylizacji paznokci i mamy pewność, że nasz gabinet stanie się miejscem często odwiedzanym.