Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Szkolenie zabiegi ultradźwiękami 2018

Zabiegi ultradźwiękami

Każda kobieta, czy to młoda czy starsza, chce wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Dbałość o wygląd wpisana jest w kobiecą naturę. Już nasze babki szukały sposobów, aby zatrzymać ulotne piękno. Obecnie, dzięki zdobyczom nowoczesnej techniki, panie mogą poddawać się wielu odmładzającym i upiększającym zabiegom, które poprawiają np. wygląd skóry.

Bardzo popularne są zabiegi ultradźwiękami, które polegają na emitowaniu specjalnych fal ultradźwiękowych (ultradźwiękowe wibracje, o wysokiej częstotliwości). Fale te w połączeniu ze specjalnymi preparatami kosmetycznymi czyszczą pory i rozbijają martwe komórki naskórka, dzięki czemu oczyszczają całą powierzchnię skóry. Zabieg ten jest bezpieczny i zupełnie przyjemny, więc nie należy się go obawiać. Takie oczyszczanie skóry nazywane jest peelingiem kawitacyjnym. Dodatkowo można zastosować masaż, który pomoże dotlenić komórki skóry i poprawi mikrokrążenie.

Efekty bezbolesnego oczyszczania są rewelacyjne. Możemy do nich zaliczyć między innymi: regenerację i nawilżenie skóry, usunięcie martwego naskórka i zanieczyszczeń, poprawę wyglądu blizn czy regenerację skóry. Istnieją przeciwwskazania, przy których nie powinno się stosować peelingu kawitacyjnego. Jednym z nich jest ciąża, a kolejnymi: nowotwory, problemy z tarczycą (nadczynność bądź niedoczynność) czy też rozrusznik serca. Aby efekt zabiegu się utrzymywał, należy go powtarzać co miesiąc.

Innym zabiegiem kosmetycznym, do którego wykorzystywane są ultradźwięki, jest jonoforeza. Za pomocą specjalnego urządzenia, wtłacza się składniki aktywne (zawarte w preparatach kosmetycznych) w skórę. Dzięki temu komórki są stymulowane do pracy, a ciało staje się odmłodzone i bardziej jędrne.

Ultradźwięki są również skutecznym orężem w walce z cellulitem, przykurczami i bólem. Fale ultradźwiękowe docierając do miejsc, w których jest cellulit, ogrzewają go, co powoduje przyspieszenie przepływu krwi i oczyszczenie tkanek. Poza tym, do organizmu mogą przedostać się składniki odżywcze, które zwalczają znienawidzoną przez wszystkie kobiety „skórkę pomarańczową”.