Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Co to jest mikrodermabrazja? 2018

Podstawy: mikrodermabrazja i mezoterapia bezigłowa

Interesujesz się szeroko rozumianą kosmetyką? Poświęcasz swojej skórze dużo czasu? Wiesz, że spełniłabyś się w roli kosmetyczki czy kosmetologa? Nie czekaj aż ubiegną Cię inni! Już dzisiaj zapisz się na fascynujący i dający Ci duże perspektywy, kurs mikrodermabrazji i mezoterapii bezigłowej.

Czym jest właściwie mikrodermabrazja?
to zabieg, który pozwala odżywić skórę poprzez ścieranie starego, zrogowaciałego nierzadko naskórka. Odbywa się to specjalnym urządzeniem, które za pomocą mikrokryształków oddziałuje na skórę naszej twarzy. Mikrodermabrazja to jeden z najpopularniejszych obecnie pilingów mechanicznych.

Kiedy się ją stosuje?
Mikrodermabrazję stosuje się przy niedoskonałościach skóry typu trądzik, zmarszczki czy piegi a także przy bliznach, rozstępach i przebarwieniach.

Czego dowiem się na szkoleniu z podstaw mikrodermabrazji?
Przede wszystkim tego jakie są wskazania ale i przeciwwskazania do zabiegu. Kursanci zapoznają się ze specyfiką przeprowadzania mikrodermabrazji, uczą się jak przygotować skórę do zabiegu, jak właściwie dezynfekować narzędzia. Ponadto dowiadują się także, jak dbać o cerę po zabiegu.

Jakie uprawnienia daje kurs mikrodermabrazji?
Ukończenie szkolenia z podstaw mikrodermabrazji daje Ci wiele możliwości. Po pierwsze możesz poszukać pracy w salonach kosmetycznych, salonach spa czy klinikach. Po drugie możesz otworzyć własną działalność.

Mezoterapia bezigłowa

Czym jest mezoterapia bezigłowa?
To zabieg polegający na wstrzyknięciu w skórę dużej ilości specjalnej substancji. Wykorzystuje się do ego celu ultradźwięki bądź impulsy elektryczne.

Kursy z podstaw mezoterapii bezigłowej dają takie same uprawnienia jak szkolenia z mikrodermabrazji. Pozytywne ukończenie daje możliwość zatrudnienia w salonach kosmetycznych bądź otwarcia własnej firmy.

Cena podstawowego szkolenia z mezoterapii bezigłowej czy mikrodermabrazji nie jest wysoka. Z reguły kurs to wydatek rzędu 500 złotych. Możemy jednak liczyć na promocje i zniżki.