Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/xkp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Warsztaty z depilacji woskiem 2018

Kurs depilacji laserowej, depilacji woskiem

Latem to nasze nogi są główną ozdobą i to nie zwrócona jest uwaga. Warto więc zadbać o nie już dużo wcześniej, by móc się nimi chwalić już od pierwszych promieni słonecznych.

Każda kobieta wie, że depilacja nóg zwykłymi maszynkami często prowadzi do podrażnień i wrastania włosków. Z kolei depilatory wielu paniom po prostu nie odpowiadają. W takiej sytuacji pozostaje nam wizyta u kosmetyczki i skorzystanie z profesjonalnego zabiegu kosmetycznego. Najczęściej stosuje się depilację laserową bądź depilację woskiem. Wiele kobiet regularnie korzysta z tego typu zabiegów. Warto byłoby się zatem zastanowić czy nie byłoby dobrym pomysłem zrobienie specjalnego kursu.

Wiele firm szkoleniowych proponuje profesjonalne kursy depilacji laserowej i depilacji woskiem. Usuwanie włosków za pomocą wosku jest zabiegiem mniej skutecznym niż depilacja laserowa. Dlatego to właśnie tej drugiej należy poświęcić sporą część uwagi.

Czego dowiesz się na szkoleniu depilacji laserowej?

Kurs ma za zadanie fachowo przygotować kursantów do obsługi urządzeń laserowych, które służą do trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Uczestnicy nabywają wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Podczas wielogodzinnych ćwiczeń zapoznają się z działaniem sprzętu oraz utrwalają nabyte zdolności.

Cena warsztatu depilacji laserowej

Poza sezonem promocji będziemy musieli zapłacić około 700zł. Promocyjne ceny wahają się w granicach 300-400złotych. Natomiast pamiętajmy, że jeśli jesteśmy bezrobotne, możemy ubiegać się o dofinansowanie bądź refundację kursu.

Kurs i co dalej?

Po kursie otrzymujemy zaświadczenie MENiS oraz certyfikat, który uprawnia nas do wykonywania depilacji. Warto go załączyć do naszego CV, kiedy będziemy poszukiwać pracy.

Czy praca kosmetyczki jest dla mnie?

Tak, jeśli jesteś osobą zorganizowaną, odpowiedzialną i poważnie podchodzisz do powierzonych Ci obowiązków. Zdolności manualne nie odgrywają tutaj tak istotnej roli jak na przykład w pielęgnacji paznokci.